Kompletní rekonstrukce domů a bytů

Měsíční archív: Leden 2013

Návrhy obývacích pokojů panelákových bytů

Každý si jistě dokáže velmi dobře vybavit klasický panelákový byt. Umakartové jádro nesmí chybět, stejně jako plechová vana ve velmi malé koupelně a kuchyně je prakticky naprosto celá z dřevotřísky a nevzhledného povrchového materiálu. Na stěnách jsou stále častěji tapety. Téměř každý z nás chce žít v moderní domácnosti a navíc v prostorných pokojích. Do bytu se vždy musí vejít vše, co má rodina k dispozici. Pokud si dáte ale opravdu záležet a trošku investujete, pak i z nevzhledného panelákového bytu můžete udělat slunný a prostorný byt, který vytvoří harmonický domov celé rodině včetně vás.

Z klasického panelákového bytu vytvoříte moderní domov jen velmi těžko, pokud nebudete zasahovat do bytového jádra. U obývacích pokojů si dáváme na vzhled a design pozor dvojnásobek a to hlavně proto, že obývací pokoj je místem, kde se pravidelně schází celá rodina pohromadě a jsou zde i přijímány všechny návštěvy. Často jsou navíc obývací pokoje spojovány s kuchyní a jídelnou. V takových případech je nutné, abyste si na jednotném stylu vybavení dali opravdu záležet.

V současné době není nic jednoduššího, než si na internetu stáhnout některý z programů, který vám umožní navrhnout obývací pokoj a další místnosti vašeho domova, které hodláte od základu změnit. Práce s programy je velmi jednoduchá a navíc vám ušetří celou řadu starostí i peněz. V programu můžete snadno navrhnout, jak by měl obývací pokoj vypadat a případné změny můžete ihned zaznamenat, změnit polohu nábytku, jednotlivých doplňků. Ještě předtím, než se pustíte do rozsáhlých úprav, podívejte se, jak bude váš obývací pokoj vypadat, abyste nakonec nebyli zklamáni.

Vložil Rekonstrukce panelákových bytů | Štítek , , , | Zanechat komentář